Жертву досі не встановили: судять чотирьох поляків, які вбили, спекли та з’їли людину - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.02 € 33.32
Жертву досі не встановили: судять чотирьох поляків, які вбили, спекли та з’їли людину

Підозрювані вини не визнають.

Фото зі сайту radiozet.pl

Жертву досі не встановили: судять чотирьох поляків, які вбили, спекли та з’їли людину

Суд розпочався через 19 років після злочину

22 лютого в Щецині (Польща) почався судовий процес у гучній справі, події якої відбулися 19 років тому. Чотирьох чоловіків звинувачують у вбивстві та канібалізмі. За версією слідчих, підозрювані вбили жертву з особливою жорстокістю, потім відрізали деякі частини тіла, спекли їх та з’їли. Особу жертви досі не вдалось ідентифікувати.

Підозрюваних було п’ятеро, але один з них  помер у 2017 році, ще до початку розслідування. Своєї вини вони не визнають. Про це повідомляє Radio Zet, пише Радіо Трек.

Здавалося б, у випадку такого страшного злочину канібали давно б мали відбувати покарання. Однак основними доказами у справі є свідчення свідка та кілька підслуханих розмов. Один із обвинувачуваних кілька років тому зізнався у скоєнні злочину, однак у день суду заявив, що він не винний.

Єдине, що досі не встановлено – це особа жертви. Не було знайдено ні тіла, ні жодних його залишків.

Суддя Анджей Ольшевський, який займається цією справою, заявив, що вона «нетипова і дуже складна, заплутана та оціночна».

Всі докази у цій справі були майже зібрані. Єдине, що досі не встановлено – це особа жертви. Не було знайдено ні тіла, ні жодних його залишків. Це правда, що ми маємо справу з огидним злочином. Але варто пам’ятати, кого він стосується. Деякі деталі (йдеться про канібалізм) з’явилися вже після скоєння вбивства, - стверджує суддя Ольшевський.

Адвокати кажуть, що це процес століття, якого ще ніколи не було в Польщі, а сама справа нагадує швейцарський сир.

Читайте також«Тварі»: у квартирі Полякової від танення снігу обвалилась стеля (Відео)

Захисник одного з обвинувачуваних Єжи Синовець повідомив, що немає ланцюжка зачіпок, який би з’єднувався і вів до єдиного висновку. І що залишається надто багато знаків питання.