«Нічого було народжувати»: маршрутник не пустив у салон чоловіка з двома дітьми - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.98 € 33.53
«Нічого було народжувати»: маршрутник не пустив у салон чоловіка з двома дітьми

Отакої!

Фото УНІАН.

«Нічого було народжувати»: маршрутник не пустив у салон чоловіка з двома дітьми

Водій вимагав літнього чоловіка оплатити проїзд або покинути салон, мовляв, таких як він у нього за день сотні

У Києві водій маршрутки №239 відмовився везти пільговиків, а саме дідуся з двома дітьми з багатодітної сім'ї, передає УНІАН.

Читайте також: «Візьми таксі»: у рівненській маршрутці водій облаяв і висадив пасажирку на мороз (Відео).

Коли намагалися сфотографувати номерні знаки маршрутки, водій намагався наїхати на дітей з дідусем.

«23.02.21, приблизно о 16.50 водій вищезгаданого маршруту відмовився везти дідуся з 2 дітьми, тому, що той відмовився платити за дітей (6 і 9 років) з багатодітної сім'ї, з наданням всіх потрібних документів. До слова, справа не в тому, що не міг заплатити, а в тому, що якщо у нас в країні такі пільги є, чому ми не можемо ними користуватися? Водій кричав на весь салон: «на*рен було їх стільки народжувати, у мене таких кожен день до*рена, або плати, або виходь!» Коли намагалися сфотографувати номерні знаки маршрутки, водій намагався наїхати на дітей з дідусем», – повідомив автор поста.

Коли хотіли сфотографувати номерні знаки маршрутки, водій намагався наїхати на дітей з дідусем.

Литвиненко зазначає, що «діти отримали величезне потрясіння, для них це дикість, дідусь ще більше, після інсульту такі ситуації пережити вдвічі складніше і заспокоїтися».