Володимира Зеленського вигнали з роботи – за пияцтво - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.02 € 33.32
Володимира Зеленського вигнали з роботи – за пияцтво

Ну що ж ти скажеш!

Фото ВЗ.

Володимира Зеленського вигнали з роботи – за пияцтво

Повний тезка президента України більше не зможе працювати трактористом

Справжня драма розігралася на Чернігівщині. Там за керування трактором у нетверезому стані звільнили з роботи і позбавили річної премії Володимира Зеленського, пише inlviv.

Володимир Зеленський непогано заробляв і був забезпечений безкоштовним житлом.

Чоловік, який є тезкою і однофамільцем президента України, 20 років пропрацював трактористом. Але серйозний проступок не залишив керівництву вибору. Про цей повчальний урок написали у газеті «Чернігівщина» від 18 лютого 2021 року.

За словами автора статті Григорія Загреблі, Володимир Зеленський непогано заробляв і був забезпечений безкоштовним житлом. «Останнім для нього завданням було розчищення бобровицьких вулиць від снігових заметів. З виробничої бази виїхав рано-вранці, трудився старанно, а потім ухитрився десь добряче хильнути», – йдеться у матеріалі. Факт керування  трактором у нетверезому стані зафіксували правоохоронці. Зеленського оштрафували на 10 тисяч гривень та позбавили на рік права управління транспортним засобом.

Читайте також Вбили вагітну, щоб вирізати з неї дитину, задля грошей​.

Але найгіршим покаранням для Зеленського стало звільнення з роботи і позбавлення річної премії у розмірі 20 тисяч гривень.