Маліновський забив красивий гол за «Аталанту» (Відео)

Оце так!

Фото twitter.com/atalanta_bc

Українець забив у ворота «Сампдорії»

Півзахисник збірної України Руслан Маліновський відзначився забитим голом за «Аталанту» в матчі 24-го туру Серії А проти «Сампдорії».

Маліновський вийшов на поле з перших хвилин і на 40-й хвилині відкрив рахунок у матчі, інформує УНІАН.

Після пасу від Луїса Муріеля українець на швидкості добіг до штрафного майданчика і з шістнадцяти метрів красивим ударом направив м'яч у верхній кут воріт.

Для Маліновського цей гол став другим у поточному сезоні в чемпіонаті Італії. Свій перший м'яч він забив ударом зі штрафного.

На 83-й хвилині українець був замінений.

«Аталанта» в підсумку здобула перемогу з рахунком 2:0. Ще один українець Віктор Коваленко весь матч провів у запасі бергамасків.

Відео опубліковано на YouTube-каналі телеканалів «Футбол 1,2,3».