Курси НБУ $ 38.97 € 42.45
«Зоря» в Луцьку здобула вольову перемогу над «Вересом» у чвертьфіналі Кубка України

Перемогу "Зорі" приніс гол Владислава Кочергіна.

Фото ФК "Зоря".

Арбітр помилково не зарахував гол, забитий командою з Рівного...

Третього березня відбувся перший матч 1/4 фіналу Кубка України між луганською «Зорею» та представником Першої ліги - рівненським «Вересом».

Зустріч пройшла в Луцьку на стадіоні «Авангард» і завершилася мінімальною перемогою луганського клубу з рахунком 1:2, інформує УНІАН.

«Зоря» пропустила першою з пенальті, але потім переламала хід гри та зробила камбек. Спершу зрівняв рахунок хавбек збірної України Дмитро Іванісеня, а переможний м'яч записав у свій актив Владислав Кочергін.

Варто відзначити, що на початку другого тайму гол «Вереса» був помилково скасований - арбітри зафіксували офсайд.

На 76-й хвилині Панасенко Сергій залишив «Верес» у меншості, отримавши червону картку.

«Верес» - «Зоря» - 1:2

Голи: Шестаков, 18 (з пенальті) - Іванісеня, 25, Кочергін, 59.

«Верес»: Когут, Солдат, Гончаренко, Махньов, Пасіч, Панасенко, Немчанінов,  Полюлях (Кучеров, 16), Дахновский (Сергійчук, 61), Шестаков, Гегедош.

«Зоря»:  Васіль, Руфаті (Громов, 88) Абу Ханна, Кочергін, Іванісеня, Назарина, Циганікс (Ємець, 70), Юрченко, Шахаб, Кабаєв, Луньов (Хомченовський, 69).