«Європейська Солідарність» вимагає негайно відновити газопостачання на Донеччині – заява - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.98 € 33.53
«Європейська Солідарність» вимагає негайно відновити газопостачання на Донеччині – заява

«Споживачі Донеччини в черговий раз стали заручниками дій корумпованих чиновників, що загрожують життю і здоров’ю людей».

Фото ЄС.

«Європейська Солідарність» вимагає негайно відновити газопостачання на Донеччині – заява

Донецька територіальна організація партії «Європейська Солідарність» вимагає від влади негайно відновити газопостачання в будинках, лікарнях, школах і дитячих садках на Донеччині. Ми також вимагаємо від влади притягнути до відповідальності тих чиновників, з вини яких цілий регіон опинився без опалення

Сьогодні у Слов’янську ПАТ «Донецькоблгаз», незважаючи на зобов’язання НАК «Нафтогаз України» щодо безперебійного постачання природного газу тепломережам, здійснило відключення місцевих котелень комунального підприємства «Донецьктеплокомуненерго» від газопостачання.

Відключення відбуваються у Лимані, Часовому Ярі, Краматорську, Дружківці, Костянтинівці та інших містах і селищах області, які отримують тепло від «Донецьктеплокомуненерго».

Така ситуація склалася не тільки в Слов’янську. Відключення відбуваються у Лимані, Часовому Ярі, Краматорську, Дружківці, Костянтинівці та інших містах і селищах області, які отримують тепло від «Донецьктеплокомуненерго».

Споживачі Донеччини в черговий раз стали заручниками дій корумпованих чиновників, що загрожують життю і здоров’ю людей. Відключення опалення під час низьких температур на вулиці, особливо з огляду на складну ситуацію через поширення коронавірусної інфекції, – це зневага до українців, які намагаються вижити, сплачуючи з власної кишені економічно необґрунтовані тарифи.

Читайте також На брифінгу Держдепу Зеленському послали сигнал про Коломойського​.

Українці продовжують потерпати через непрофесійність, некомпетентність і злочинну бездіяльність команди Зеленського.

Джерело: ЄС.