Стрибунка у довжину Марина Бех-Романчук в останній спробі здобула титул чемпіонки Європи

Оце так!

Фото pravda.com.ua

Легкоатлетка показала кращий результат сезону в світі

Українська легкоатлетка Марина Бех-Романчук виграла золоту медаль на чемпіонаті Європи в приміщенні, який проходить у польському Торуні.

Про це повідомляє Українська правда з посиланням на ISPORT.

Спортсменка почала змагання з двох заступів, але вже в третьому своєму стрибку «полетіла» на 6,80 м, що вивело її на проміжну другу позицію. Кращий результат показала лише німкеня Маланка Міхамбо - 6,88 м.

Але залишалася ще одна спроба і в ній Марина стрибнула на 6,92 м - кращий результат в світі в сезоні і всього на 4 см менше, ніж особистий рекорд українки.

У четвертій спробі лідери не поліпшили свої показники, а в п'ятій Бех-Романчук стрибнула на 6,86 м - всього 2 см їй не вистачило до лідерства.

Золото Марини Бех-Романчук - перша нагорода збірної України на чемпіонаті Європи.