У МОЗ уточнили, чи можна заразитися коронавірусом від вакцини - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.19 € 32.29
У МОЗ уточнили, чи можна заразитися коронавірусом від вакцини

Чи можна захворіти після щеплення?

Фото УНІАН.

У МОЗ уточнили, чи можна заразитися коронавірусом від вакцини

Медики зазначають, якщо після вакцинації ви все ж отримали позитивний тест на COVID-19, то можливо, що на момент щеплення вже були інфіковані

Міністерство охорони здоров'я спростувало черговий фейк про небезпеку вакцинації від COVID-19. Цього разу — про те, що коронавірус можна підхопити у результаті вакцинації.

«Неможливо заразитися COVID-19 від вакцин, бо жодна з них не містить живого вірусу, здатного спричинити хворобу», — йдеться в повідомленні. 

 Вакцини «вчать» імунну систему людини розпізнавати та боротися з коронавірусом. Іноді цей процес може викликати такі симптоми, як лихоманка. 

У МОЗ наголошують, що вакцини «вчать» імунну систему людини розпізнавати та боротися з коронавірусом. Іноді цей процес може викликати такі симптоми, як лихоманка. Однак це є ознакою того, що організм створює захист від вірусу.

«Якщо невдовзі після вакцинації ви все ж отримали позитивний тест на COVID-19, то можливо, що на момент щеплення вже були інфіковані, але не знали про це», — пояснюють у відомстві та нагадують, що вакцинація є найефективнішим елементом для подолання пандемії COVID-19. 

Читайте також: На Волині розпочнуть вакцинувати від коронавірусу чиновників

 

 

 

Джерело: ТСН.