Для пацієнтів Луцької міської лікарні влаштували святковий обід з нагоди свята 8 березня (Фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.19 € 32.29
Для пацієнтів Луцької міської лікарні влаштували святковий обід з нагоди свята 8 березня (Фото)

У святковий день - пряники та курочка.

Фото з фейсбук-сторінки Луцька міська клінічна лікарня.

Для пацієнтів Луцької міської лікарні влаштували святковий обід з нагоди свята 8 березня (Фото)

Благодійники не забувають про хворих на жодне свято

«Волинському обласному благодійному фонду «Дитяча місія. Україна» (керівник Людмила Лонюк), нашому багаторічному партнеру та доброчинцю, ми висловлювали безліч слів подяки і не втомлюємось це робити знову, адже сподіваємося, що ці щирі і зворушливі слова надихатимуть їх, даватимуть нових сил і спонукатимуть не зупинятися на шляху благодійництва.

Так ось і вчора, до Міжнародного жіночого дня 8 Березня, разом з управлінням лікарні у черговий раз організували святковий обід.

Крім того, що ми отримали від фонду меблі, катетери, сечоприймачі, шприци, шланги та бактеріальні фільтри для наркозно-дихальної апаратури, наші благодійники не забувають пацієнтів на жодне свято. Так ось і вчора, до Міжнародного жіночого дня 8 Березня, разом з управлінням лікарні у черговий раз організували святковий обід.

Читайте такожЛучанин відсвяткував 8-Березня і сівши за кермо в’їхав у зад передній машині

Ще раз щиро дякуємо Вам та Вашим однодумцям, наші благодійники, за те, що вмієте розділити любов і милосердя, що підставляєте нам завжди своє сильне та добре плече. Ми дуже цінуємо вашу увагу, розуміння і допомогу. Бажаємо здоров’я, благополуччя, процвітання та успіхів», - йдеться на фейсбук-сторінці Луцької міської клінічної лікарні.