Приватний діагностичний центр у Володимирі-Волинському вважають загрозою лікарні - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.19 € 32.29
Приватний діагностичний центр у Володимирі-Волинському вважають загрозою лікарні

Комунальна лікарня боїться конкурентів?

Фото зі сторінки КП "Володимир-Волинське ТМО" у Facebook.

Приватний діагностичний центр у Володимирі-Волинському вважають загрозою лікарні

Таку думку висловив міський голова Ігор Пальонка

Про це йшлося під час щотижневого брифінга голови Володимир-Волинської міської територіальної громади Ігоря Пальонки, інформує Володимир-Волинська міська рада.

Одне із запитань стосувалося будівництва приватного діагностичного центру поблизу ТМО.

Ми на сьогодні зацікавлені у розвитку власної лікарні і вкладаємо у неї кошти місцевого бюджету, вболіваємо за покращення якості послуг, щоб сама ж лікарня на них заробляла гроші. Будівництво приватного медичного закладу є прямою загрозою цим планам.

– Власник земельної ділянки звернувся з тим, щоб розробити на ній план облаштування медичного центру. На схемі видно, що заїзд він пропонує робити з вулиці Сагайдачного. На профільній комісії депутати питання ставлять категорично – ми на сьогодні зацікавлені у розвитку власної лікарні і вкладаємо у неї кошти місцевого бюджету, вболіваємо за покращення якості послуг, щоб сама ж лікарня на них заробляла гроші. Будівництво приватного медичного закладу є прямою загрозою цим планам, – вважає володимир-волинський міський голова.