На Волині розпочали другий етап вакцинування залишками вакцини - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.19 € 32.29
На Волині розпочали другий етап вакцинування залишками вакцини

Сьогодні вакцинуватися від коронавірусної хвороби виявили бажання 70 медичних працівників Волинської обласної клінічної лікарні.

Фото Волинська ОДА.

На Волині розпочали другий етап вакцинування залишками вакцини

Почали щеплювати залишками вакцини не лише медичних працівників, які працюють у шпиталях з хворими на коронавірус

З 9 березня в області офіційно розпочали другий етап вакцинування від COVID-19, повідомила під час брифінгу заступниця голови облдержадміністрації Людмила Тимощук. Про це пише Суспільне.

Почали щеплювати залишками вакцини не лише медичних працівників, які працюють у шпиталях з хворими на коронавірус. «Нам дозволили включати другий етап, тобто вакцинувати усіх медиків і громадських діячів та інших працівників, що перебувають у групі ризику, при умові, що є залишки від вакцинування медичних працівників», - зазначила посадовиця.

Для того, щоб прищепитися залишками вакцини під час другого етапу, охочі мають сконтактувати з відповідальними особами в області - заступником начальника відділу організації надання медичної допомоги управління охорони здоров'я ОДА Валерієм Кацаманом, або ж з фахівчинею Волинського центру громадського здоров'я Лесею Іванишин.

Під час брифінгу Людмила Тимощук розповіла, для того, щоб прищепитися залишками вакцини під час другого етапу, охочі мають сконтактувати з відповідальними особами в області - заступником начальника відділу організації надання медичної допомоги управління охорони здоров'я ОДА Валерієм Кацаманом, або ж з фахівчинею Волинського центру громадського здоров'я Лесею Іванишин.

Також є можливість зареєструватися онлайн в додатку «Дія» та дочекатися своєї черги.

Станом на 10 березня вакциною «Covishield» виробництва Oxford/AstraZeneca в області уже щепили 703 особи. За останню добу - 160 волинян. Без вихідних нині працюють шість мобільних бригад. П'ять із них щеплюють вакциною AstraZeneca (Covishield) та одна мобільна бригада готова до імунізації вакциною Pfizer/BioNTech, якої нині в Україні немає.

10 березня вакцинуватися від коронавірусної хвороби виявили бажання 70 медичних працівників Волинської обласної клінічної лікарні. Нагадаємо, 8 березня двоє заступників голови облдержадміністрації погодилися на щеплення залишками вакцини Covishield.