Вимагав 42 тисячі: на Волині затримали хабарника у погонах (Фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.93 € 32.62
Вимагав 42 тисячі: на Волині затримали хабарника у погонах (Фото)

Взяли на гарячому.

Фото Держприкордонслужби.

Вимагав 42 тисячі: на Волині затримали хабарника у погонах (Фото)

На Волині затримали військовослужбовця, який пов’язаний з незаконними оборудками з переміщення із Білорусі в Україну тютюнових виробів

Інспектора прикордонної служби відділу «Млинове» Луцького загону викрито в результаті реалізації матеріалів відкритого кримінального провадження. Хабарника затримали після проведення повного комплексу заходів документування у порядку ст. 208 КПК України в смт Заболоття Ратнівського району Волинської області.

Прикордонник вимагав та отримав неправомірну вигоду у розмірі 42 тис. грн за сприяння у незаконному переміщенні тютюнових виробів із Білорусі в Україну поза пунктами пропуску.

Прикордонник вимагав та отримав неправомірну вигоду у розмірі 42 тисячі гривень за сприяння у незаконному переміщенні тютюнових виробів із Білорусі в Україну поза пунктами пропуску.

Заходи проводились спільною міжвідомчою групою у складі співробітників ВВВБ по Луцькому прикордонному загону ГВВВБ «Захід», ВБКОЗ СБУ у Волинській області, слідчими ДБР м. Львів, під процесуальним керівництвом військової прокуратури Луцького гарнізону.

 

 

Наразі тривають невідкладні слідчі дії.

Читати такожВідоме ім’я адвоката, якого спіймали на хабарі у Луцьку

 

 

 

Джерело: Державна прикордонна служба України