Соціальну допомогу мешканці громади на Волині можуть оформити за місцем проживання - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.19 € 32.29
Соціальну допомогу мешканці громади на Волині можуть оформити за місцем проживання

Не треба їхати в центр громади.

Фото зі сайту Любешівської ТГ.

Соціальну допомогу мешканці громади на Волині можуть оформити за місцем проживання

У Любешівській громаді впровадили та забезпечили населені пункти (колишні сільські ради) програмним комплексом «Інтегрована інформаційна система «Соціальна громада». Це клієнт-серверний WEB-додаток, який розроблено з метою наближення адміністративних послуг соціального характеру до мешканців територіальних громад

Тепер для подачі документів на призначення різних видів соціальних допомог людині не потрібно їхати у Любешів.  Даний сервіс  доступний на місцях.

Уже на місцях, безпосередньо в населених пунктах, у визначений термін заявник може отримати інформацію щодо результату поданої заяви.

Така технологія дає змогу пришвидшити отримання адміністративних послуг соціального характеру майже на тиждень, адже раніше органи місцевого самоврядування в середньому раз на 7 днів доставляли прийняті документи від населення до структурного підрозділу соціального захисту населення.  Завдяки «Соціальній громаді» прийняті електронні копії документів передаються  в «бек»-офіс» в день подачі.

Читайте також«Хліви для худоби, а не митний пункт пропуску для європейців», - нардеп про «Устилуг» (Фото)

Уже на місцях, безпосередньо в населених пунктах, у визначений термін заявник може отримати інформацію щодо результату поданої заяви. Про це інформує сайт Любешівської ТГ.