Громаді на Волині повернули приміщення школи, яку хотіли приватизувати - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.73 € 33.28
Громаді на Волині повернули приміщення школи, яку хотіли приватизувати

Будівлю колишньої школи повернуто територіальній громаді селища Благодатне.

Фото bankruptcy-ua.com.

Громаді на Волині повернули приміщення школи, яку хотіли приватизувати

За позиції прокурорів поновлено право жителів селища на володіння, користування та розпорядження нерухомим майном

Волинські прокурори відстояли в судах усіх інстанцій свою позицію щодо необхідності скасування рішення Благодатної селищної ради, визнання договору купівлі-продажу приміщення школи у селищі Благодатне одному з благодійних фондів області недійсним та повернення приміщення громаді.

Всупереч вимогам законодавства про приватизацію благодійному фонду було реалізовано приміщення загальною площею понад 1600 кв. м.

Нагадаємо, ще у 2018 році за результатами опрацювання рішень селищної ради прокурори виявили порушення вимог чинного законодавства при проведенні приватизації комунального майна.

З'ясувалося, що всупереч вимогам законодавства про приватизацію, за відсутності затверджених переліків комунального майна, яке підлягає приватизації шляхом викупу, без проведення аукціону чи конкурсу (що дало би можливість громаді поповнити бюджет на більшу суму), благодійному фонду було реалізовано приміщення загальною площею понад 1600 кв. м.

Читайте також: У громаді на Волині за більш ніж три роки не спромоглися створити службу у справах дітей.

Справа за позовом Володимир-Волинської місцевої прокуратури переглядалася відтоді і в апеляційному порядку, і в касаційному, та була повернута на новий судовий розгляд до суду першої інстанції.

Наразі позов місцевої прокуратури про скасування незаконного рішення та визнання недійсним договору купівлі-продажу приміщення задоволено у повному обсязі. Будівлю колишньої школи повернуто територіальній громаді селища Благодатне.

 

Джерело: Пресслужба прокуратури Волинської області