«Я просто шокований»: з'явилася реакція батька 8-річної моделі на її роман у мережі - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.63 € 33.50
«Я просто шокований»: з'явилася реакція батька 8-річної моделі на її роман у мережі

популярності викликав хвилю обурення. Уповноважений президента України з прав дитини Микола Кулеба звернувся до правоохоронних органів з цього приводу.

Фото УНІАН.

«Я просто шокований»: з'явилася реакція батька 8-річної моделі на її роман у мережі

Мати дівчинки при цьому всіляко підтримує інтернет-кар'єру доньки

Батько 8-річної Мілани Маханець, яка з подачі матері відверто демонструє у мережі «роман» з 13-річним блогером Павлом Паєм, відреагував на скандал, що розгорівся, передає УНІАН.

Зараз я просто шокований тим, що відбувається.

Читайте також: Дідусь скандальної 8-річної блогерки працює у Верховній Раді – ЗМІ.

«З донькою я намагаюся спілкуватися та допомагати, а про Дарину (мама дівчинки) говорити немає бажання. Зараз я просто шокований тим, що відбувається», – зазначив Олександр Маханець.

Мілана Маханець та Паша Пай: історія скандалу

Соцмережі сколихнула новина про те, що у дітей роман.

8-річна українка публікує фото та відео, на яких позує у відвертих «луках» і навіть цілується з 13-річним блогером Пашею паєм.

Мати дівчинки підтримує інтернет-кар'єру своєї дочки, а ось у суспільства такий спосіб досягнення популярності викликав хвилю обурення.

Уповноважений президента України з прав дитини Микола Кулеба звернувся до правоохоронних органів з цього приводу.

В Київській обласній поліції відкрили кримінальне провадження за фактом «роману» та допитали маму дівчинки Дар'ю Маханець.