На Рівненщині вчитель на уроці принизив учня через патріотичне вітання й вимагав у школи 50 тисяч гривень моральної шкоди - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.61 € 33.48
На Рівненщині вчитель на уроці принизив учня через патріотичне вітання й вимагав у школи 50 тисяч гривень моральної шкоди

На педагога наклали дисциплінарне стягнення.

Фото Pixabay.

На Рівненщині вчитель на уроці принизив учня через патріотичне вітання й вимагав у школи 50 тисяч гривень моральної шкоди

На Рівненщині у місті Здолбунові вчитель однієї зі шкіл тягнув учня 8-го класу за вухо та поставив у куток за патріотичне вітання. Сам педагог заперечує свою винуватість та покликається на упереджене ставлення до нього директора школи

22 жовтня 2018 року матір учня 8-го класу подала директору школи заяву, в якій вказувала про те, що вчитель англійської мови на уроці взяв її сина за вухо і поставив у куток, передає rivnenews.com.ua.

Відповідно до наказу директора, на підставі акту службового розслідування, вчителя було притягнуто до дисциплінарної відповідальності у вигляді догани за порушення педагогічної етики та моралі.

У листопаді 2018 року позивач звернувся до суду з позовом у якому просив суд, визнати незаконним та скасувати наказ про притягнення його до дисциплінарної відповідальності, а з школи стягнути на його користь 50 000 гривень моральної шкоди.

Підстав для скасування ухваленого у справі судового рішення та задоволення поданої апеляційної скарги, виходячи з меж її доводів, апеляційний суд не вбачає.

Рішенням Здолбунівського районного суду у задоволенні позовних вимог П. було відмовлено.

Не погоджуючись із рішенням місцевого суду, вчитель оскаржив його в апеляційному порядку. У поданій апеляційній скарзі зазначав, що у оскаржуваному наказі не зазначено за які порушення законодавства на нього накладено дисциплінарне стягнення, не вказано норму закону, не встановлено факт порушення трудової дисципліни. Просив скасувати рішення суду першої інстанції, ухваливши нове рішення, яким позовні вимоги задовольнити.

Читайте також: Українку притягли до відповідальності, бо в сина не було інтернету.

Допитані під час розгляду справи місцевим судом свідки пояснили суду, що 18 жовтня 2018 року їхні діти, які є учнями 8-го класу, коли повернулися зі школи додому, то повідомили їм, що вчитель англійської мови П. на уроці взяв за вухо учня та поставив до дошки.

Колегія суддів погоджується з висновком суду першої інстанції, тому позовні вимоги у цій частині задоволенню не підлягають. Підстав для скасування ухваленого у справі судового рішення та задоволення поданої апеляційної скарги, виходячи з меж її доводів, апеляційний суд не вбачає.