«У мене просто паніка була! Добре, що дитину не нагодувала»: українка купила гречку з «сюрпризом» - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.73 € 33.28
«У мене просто паніка була! Добре, що дитину не нагодувала»: українка купила гречку з «сюрпризом»

Волинь-нова

«У мене просто паніка була! Добре, що дитину не нагодувала»: українка купила гречку з «сюрпризом»

У Кривому Розі жінка знайшла мертву мишу в запакованій пачці гречки

Тварина могла опинитися там через недотримання санітарних норм на виробництві.

Про це йдеться в сюжеті Сніданку з 1+1, передає obozrevatel.com.

«Це недотримання санітарних норм на самому виробництві. Травили, можливо, мишей, і працювало саме підприємство. І миші потрапили туди», – каже активіст із захисту прав споживачів Максим Несміянов.

У разі виявлення неякісного товару виробник не реагує, то потрібно писати скаргу до Держпродспоживслужби, вказати назву торгової марки та номер партії.

За його словами, в такій ситуації потрібно зі скаргою відразу звертатися до виробника. «Він реально в цьому випадку винен, тому що упаковка ціла. Її ніхто не прогризав. Якщо на складах є ще така партія, то її треба взяти, провести службове розслідування», – сказав Несміянов.

Читайте також: Протягом місяця яйця в Україні здорожчали на 18%.

Активіст радить купувати продукти лише у перевірених виробників. При цьому, в разі виявлення неякісного товару виробник не реагує, то потрібно писати скаргу до Держпродспоживслужби, вказати назву торгової марки та номер партії. Тоді контролюючі органи почнуть своє розслідування.

При цьому жінка, що знайшла гризуна в гречці, на емоціях викинула пачку і не записала всі дані. Тепер вона не зможе захистити свої права за законом.

«У мене просто паніка була! Це добре, що я дитині цю гречку не зварила... не встигла зварити», – сказала вона.