Назвали найбільш небезпечні продукти із супермаркету, від яких варто відмовитися - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.76 € 33.49
Назвали найбільш небезпечні продукти із супермаркету, від яких варто відмовитися

Бережіть своє здоров'я – не купуйте абищо!

Фото Pixabay.

Назвали найбільш небезпечні продукти із супермаркету, від яких варто відмовитися

Найчастіше вони зберігаються в неналежних умовах

Насамперед в супермаркеті краще не купувати готовий фарш. Про це повідомив китайський блогер із платформи WeChat, передає «Обозреватель».

Перемелене м'ясо з маркету часто виготовляється із залишків або зіпсованого м'яса, до того ж у напівфабрикаті багато жиру. Через несвіжість не варто купувати в магазині і курку гриль, додав автор.

Не треба також купувати в супермаркеті солоні овочі. За словами блогера, навколо них постійно ходять покупці, через що на продукти можуть потрапити бактерії. Водночас співробітники магазину часто продовжують термін придатності таких заготовок, додаючи в них надто багато солі.

Перемелене м'ясо з маркету часто виготовляється із залишків або зіпсованого м'яса, до того ж у напівфабрикаті багато жиру.

Нарізані фрукти – ще один продукт, від якого варто відмовитися в супермаркеті. По-перше, у разі ручного упакування на них можуть потрапити бактерії. По-друге, продавці часто продають так зіпсовані фрукти, зрізуючи з них гнилі частини.

Нагадаємо, у громаді під Луцьком в школах і дитсадках перестали готувати м'ясні страви.

Блогер розповів, що не треба купувати і заморожену рибу: вона часто залежується на прилавках через невисокий попит. Відрізнити зіпсований зразок можна за двома ознаками: у риби побіліли або почервоніли очі, а під час натискання на тушку залишається вм'ятина.

Також купувати не варто в магазині суміші спецій, попередив автор статті. За його словами, в них часто додають зіпсовані зразки, а в харчовій плівці, під якою зберігаються суміші, розмножуються бактерії.