Нацполіція «по тихому» закрила провадження за фактом побиття силовиками журналістки «Прямого» Ганни Дзьоби - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.61 € 33.48
Нацполіція «по тихому» закрила провадження за фактом побиття силовиками журналістки «Прямого» Ганни Дзьоби

26 травня 2020 року силовики штурмували Музей Івана Гончара у Києві, де відкрилася виставка картин з родинної колекції подружжя Порошенків.

Фото 5 канал.

Нацполіція «по тихому» закрила провадження за фактом побиття силовиками журналістки «Прямого» Ганни Дзьоби

Національна поліція закрила кримінальне провадження щодо побиття журналістки телеканалу «Прямий» Ганни Дзьоби під часштурму силовиками Музею Гончара у травні 2020 року

Кримінальне провадження було відкрите на виконання рішення суду за статтею 171 ч.3 Кримінального кодексу України «Перешкоджання законній професійній діяльності журналістів». Утім, як стало відомо «Прямому»», 16 березня 2021 року справу закрили.  

Під час цього я отримала декілька ударів ліктями у живіт і у груди. Просто мене звідти витягнули мене колеги. Якщо чесно, я зараз розповідаю – і мене просто трусить від самої патовості цієї ситуації. Я за свою кар’єру журналіста такого просто не пам’ятаю.

Як відомо, 26 травня 2020 року силовики штурмували Музей Івана Гончара у Києві, де відкрилася виставка картин з родинної колекції подружжя Порошенків. Під час штурму силовики перешкоджали законній діяльності журналістів, народних депутатів та адвокатів. Журналістка телеканалу «Прямий» Ганна Дзьоба розповіла, що під час штурму ДБР музею Гончара отримала декілька ударів ліктями у живіт та груди.

«Особисто мене представники ДБР затисли між собою. Я не могла дихати. Під час цього я отримала декілька ударів ліктями у живіт і у груди. Просто мене звідти витягнули мене колеги. Якщо чесно, я зараз розповідаю – і мене просто трусить від самої патовості цієї ситуації. Я за свою кар’єру журналіста такого просто не пам’ятаю», – заявила Дзьоба.

Читайте також Повний провал влади: за добу коронавірус забрав 333 життя, а вакцини привезли для відсотка населення – Герасимов​.

Як повідомив у коментарі каналу «Прямий» адвокат Ігор Головань, представники правоохоронної системи вкотре демонструють подвійні стандарти. За його словами, після акції під Офісом президента на підтримку Сергія Стерненка поліцейське відомство проявляє неабиякий ентузіазм проти учасників суботніх подій, які протестували проти свавілля силовиків та несправедливого судочинства, знову призначає винних і навішує ярлики. Натомість грубі порушення закону проти журналістів, членів українського парламенту та адвокатів, як це було під час штурму Музею Гончара, «спускаються на гальмах», – резюмує Ігор Головань.

Джерело: Прямий.