Фільм волинського режисера, який висували на Оскар, доступний в онлайн - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.73 € 33.28
Фільм волинського режисера, який висували на Оскар, доступний в онлайн

За сюжетом фільму, козак-утікач закохується в татарську жінку, яка рятує його від смерті.

Фото з фейсбук-сторінки Довженко-Центр.

Фільм волинського режисера, який висували на Оскар, доступний в онлайн

«Мамай» Олеся Саніна — українсько-татарська версія Ромео і Джульєтти

Перший український фільм, який висували на Оскар з колекції Довженко-Центру, тепер доступний для перегляду онлайн на Takflix. Про це повідомляє Довженко-Центр на сторінці у Facebook.

«Мамай» Олеся Саніна — українсько-татарська версія Ромео і Джульєтти, створена за мотивами легенд 15-16 століття. За сюжетом фільму, козак-утікач закохується в татарську жінку, яка рятує його від смерті.

Це перший український фільм, створений у технології Dolby-digital. У 2003-му році стрічка була висунута на«Оскар» у номінації «Найкращий художній фільм іноземною мовою».

У фільмі можна побачити вже добре знайомого, а тоді ще молодого актора, Ахтема Сеїтаблаєва. Музику написала композиторка Алла Загайкевич.

Автор фільму Олесь Санін народився у місті Камінь-Каширський.

Автор фільму Олесь Санін народився у місті Камінь-Каширський Волинської області. Випускник Луцької гімназії №4 імені Модеста Левицького (на час випуску - школа-гімназія №4). Закінчив Київський державний інститут театрального мистецтва ім. І. Карпенка-Карого.

Читайте також: Активісти виклали в мережу втрачений фільм про гуцулів (Відео)

Фільм доступний на всіх територіях світу з англійськими субтитрами.