У Горохові заблокували автобус Луцької райради (Фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.73 € 33.28
У Горохові заблокували автобус Луцької райради (Фото)

Отакої!

Фото Pixabay.

У Горохові заблокували автобус Луцької райради (Фото)

Сергій Сівак припускає, що автобус заблокували за вказівкою керівництва Горохівської міської ради

У Горохові на території місцевого АТП автобус Yutong, який належить Луцькій районній раді, заблокували купою бруківки.

Заступник голови Луцької районної ради Сергій Сівак разом із водієм приїхали у Горохів, щоб перевезти автобус Yutong у Луцьк.

Про це повідомляє Луцька райрада.

Горохівські чиновники апелювали до того, що із передачею центральної бібліотечної системи на баланс громади вони чекали усе майно, в тому числі і автобус.

Однак, їм цього не вдалося зробити. Сергій Сівак припускає, що автобус заблокували за вказівкою керівництва Горохівської міської ради.

Після спілкування Сергія Сівака із міським головою Віктором Годиком та його заступником Олексієм Гайдуком, дійти порозуміння не вдалося. Горохівські чиновники апелювали до того, що із передачею центральної бібліотечної системи на баланс громади вони чекали усе майно, в тому числі і автобус. Однак Луцька районна рада прийняла рішення – залишити автобус у своїй власності.

Читайте також: На трасі Луцьк-Горохів сталася аварія (Фото).

Так, на сесії Луцької райради 12.02.21 р. прийняли рішення №4/17 про перелік об’єктів комунальної власності, які залишаються у власності ради. Серед них і автобус Yutong. Рішенням №4/18 цей транспортний засіб було передано у господарське відання з постановкою на баланс районному комунальному підприємству «Райтеплобуд».

Приймаючи таке рішення, депутати повважали, щоб автобус повинен слугувати усім 15 громадам Луцького району, а не лише окремо взятій горохівській, де більшість часу він простоював.

«Ми будемо звертатися у правоохоронні органи, оскільки ми маємо законні підстави володіти, використовувати та розпоряджатися майном районної ради», – резюмував Сергій Сівак.

У свою чергу міський голова Віктор Годик зазначив, що Горохівська міська рада автобус не блокувала. 

«За документами цей транспорт належить централізованій бібліотечній системі, яку разом з майном передали Горохівській міській раді. Відповідно юридично автобус теж у нашому розпорядженні. Я не проти їхнього володіння, але нехай перереєструють його за комунальною власністю Луцької райради, а тоді приїздять і забирають. Я не розумію звідки у них технічний паспорт і ключі, але, як міський голова, жодних розпоряджень щодо блокування цього транспорту не давав», – прокоментував Віктор Годик.