У Червонограді облаштували посадковий майданчик для аеромедичної евакуації - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.61 € 33.48
У Червонограді облаштували посадковий майданчик для аеромедичної евакуації

Фото порталу "Над Бугом"

У Червонограді облаштували посадковий майданчик для аеромедичної евакуації

 На мототреку Гірник, що на околиці старої частини міста Червоноград сусідньої Львівської області, облаштовано посадковий майданчик для транспортування авіаційним транспортом  хворих та медперсоналу до закладів охорони здоров'я.

Було обрано ділянку на території мототреку «Гірник» імені Ігоря Марка розміром 40 на 40 метрів, яка віддалена від будівель не менше,  ніж на 50 метрів, рівну й без ліній електропередач над нею.

Як розповів перший заступник Червоноградського міського голови Дмитро Балко,  зроблено це відповідно до вимог обласної екстреної медичної допомоги, повідомляє сайт Червоноградської міської ради.  Було обрано ділянку на території мототреку «Гірник» імені Ігоря Марка розміром 40 на 40 метрів, яка віддалена від будівель не менше,  ніж на 50 метрів, рівну й без ліній електропередач над нею.

Нагадаємо, минулого тижня, з 24 березня,  територія усієї Львівщини потрапила в «червону» зону. По всій області введено додаткові обмежувальні заходи.

Читайте також: На Тернопільщині чоловік знищив волейбольне поле

Роксолана Вишневич

Читайте також: В Україні у «червоній» зоні перебувають сім регіонів