У лікарні на Волині жінці вирізали гігантську кістому, куди вмістилося б 16 літрів (Фото 18+) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.61 € 33.48
У лікарні на Волині жінці вирізали гігантську кістому, куди вмістилося б 16 літрів (Фото 18+)

Як вона носила в собі це.

Фото Ковельське МТМО.

У лікарні на Волині жінці вирізали гігантську кістому, куди вмістилося б 16 літрів (Фото 18+)

Лікарі таке побачили уперше!

У гінекологічному відділенні пологового будинку Ковельського МТМО жінці видалили гігантську кістому, вміст якої дорівнював 16 літрам рідини. Лікарі-гінекологи, які оперували пацієнтку, з такою патологією зіткнулися вперше.

Про випадок розповіли у Ковельському МТМО. 

 56-річна  жінка потрапила у лікарню з сильними болями у животі, який за своїми розмірами нагадував вагітність на останніх тижнях. Обстеження показало наявність у животі пацієнтки стороннього утворення гігантських розмірів, заповненого рідиною, яке тиснуло на всі важливі органи і судини. Тож загрожувало її життю. Гінекологи діагностували кістому.

 Обстеження показало наявність у животі пацієнтки стороннього утворення гігантських розмірів, заповненого рідиною, яке тиснуло на всі важливі органи і судини.

 Складну операцію робили в ургентному порядку бригада лікарів у складі хірурга Василя Сеника, асистентів Аркадія Войтюка, Романа Котіка, Михайла Маліка та анестезіолога Павла Сироватки.

 Операція пройшла успішно, без ускладнень. Нині жінка почувається добре.

 

 

 Читати також: Ковельські хірурги врятували пацієнта-курця від ампутації ніг

Джерело: Ковельське МТМО