Олицький замок можуть включити в програму «Велика реставрація» (Фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.56 € 33.44
Олицький замок можуть включити в програму «Велика реставрація» (Фото)

Місцеві чиновники сподіваються на ремонт за кошт державного бюджету.

Фото з архіву Григорія Недопада / Фейсбук.

Олицький замок можуть включити в програму «Велика реставрація» (Фото)

Про зроблене, плани й задуми щодо історично-культурної пам’ятки поділився голова облради Григорій Недопад

«Реставрація унікального Олицького замку, що колись належав родині литовських князів Радзівіллів, – проект, який вплине на розвиток усієї Волині», – повідомив Григорій Недопад, голова Волинської обласної ради.

 

«Працюємо над тим, щоб проект реконструкції замку включили у програму «Велика реставрація», згідно з яким упродовж трьох років планується реставрувати та добудувати близько 150 культурних пам'яток в усіх регіонах України», – розповів Недопад.

«Працюємо над тим, щоб проект реконструкції замку включили у програму «Велика реставрація»», – розповів Недопад.

– Наш замок має всі шанси увійти в проект і отримати необхідні кошти на проведення робіт.

– Під час робочої поїздки оглянули його стан і переконалися в його історичній цінності та широких перспективах, які відкриваються для Волині за умови проведення реконструкції.

 

 – Зали та підземелля замку приваблять туристів не лише з України, але і з Польщі, Литви та інших країн. Йдеться не тільки про створення нових робочих місць, проведення екскурсій, виставок, ярмарків та інших масових заходів, але і про потужний поштовх для розвитку всього регіону.

Є задум створити цілий туристичний комплекс та відродити Олику саме починаючи з цього історико-культурного осередку.

Читайте також: Громаді на Волині віддали нічийне майно вартістю понад два мільйони

Ми зробимо усе від нас залежне, щоб реалізувати цей проект на Волині. Маємо підтримку народних депутатів, підготували необхідну документацію і прогнозуємо успішний результат. Адже є всі передумови для цього. Чекаємо висновків конкурсного відбору, – пояснив позицію влади посадовець.