Перестав упізнавати рідних і впав у кому: від COVID-19 помер 11-річний хлопчик - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.61 € 33.48
Перестав упізнавати рідних і впав у кому: від COVID-19 помер 11-річний хлопчик

Школяр був першою дитиною в області, що померла від коронавірусу.

Фото Pixabay.

Перестав упізнавати рідних і впав у кому: від COVID-19 помер 11-річний хлопчик

Майже три тижні лікарі боролися за його життя, але так і не змогли врятувати

У Харківській області від коронавірусу помер школяр. Це перший випадок смерті дитини від COVID-19 у регіоні.

Детальніше читайте в матеріалі OBOZREVATEL.

11-річний Антон із села Ватутіне захворів на початку березня. Тиждень дитину намагалися лікувати вдома, однак йому ставало гірше. Через кілька днів у хлопчика стало трохи тягнути правий бік, а потім він і зовсім перестав упізнавати рідних.

Лікарі майже три тижні не відходили від нього, намагаючись вивести з цього стану. Але вони були безсилі. 26 березня школяр помер.

У ніч із 7-го на 8-ме березня хлопчикові викликали швидку і відвезли в обласну дитячу інфекційну лікарню. Його стан був настільки важким, що лікарі вирішили ввести його в медикаментозну кому.

Через деякий час хлопчик мав вийти з коми, але у нього різко піднялася висока температура, і він уже сам упав у кому. Лікарі майже три тижні не відходили від нього, намагаючись вивести з цього стану. Але вони були безсилі. 26 березня школяр помер.

У Харківській обласній дитячій інфекційній лікарні підтвердили, що в Антона був коронавірус.

Окрім цього, за словами директора лікарні Дмитра Кухаря, у хлопчика виявили і герпетичний менінгоенцефаліт. Він потрапив до лікарні вже у важкому стані на штучній вентиляції легенів.

Читайте також: Від коронавірусу померла відома журналістка (Фото).

Знайомі Антона кажуть, що він був дуже добрим, веселим і відкритим хлопчиком. Мама виховувала його сама, зараз вона важко переживає втрату сина. Антон був третьою дитиною в сім'ї. Є ще старша дочка, яка вже живе окремо, а також старший брат, він зараз служить в армії.

Лікарі кажуть, що 11-річний школяр був першою дитиною в області, що померла від коронавірусу. Буквально через кілька днів у цій лікарні від COVID-19 померла двомісячна дитина з Донецької області, у якої також була вроджена вада серця.