На Волині шахраї пропонують «вирішити питання» про лояльність під час перевірки фірми - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.76 € 33.49
На Волині шахраї пропонують «вирішити питання» про лояльність під час перевірки фірми

Фото kharkov.comments.ua.

На Волині шахраї пропонують «вирішити питання» про лояльність під час перевірки фірми

Вони представляються очільниками управління Держпраці

В області знову діють шахраї, які ведуть переговори з суб’єктами господарювання від імені посадових осіб Управління Держпраці у Волинській області. Про це інформує власне Управління Держпраці у Волинській області.

Про ймовірні шахрайські «схеми» чиновників управління Держпраці повідомили директори підприємств Луцька. До керівників фірм, де заплановані перевірки, телефонують невідомі особи і ведуть переговори від імені посадових осіб. Вони пропонують «вирішити питання» про «лояльність» в процесі проведення запланованої перевірки.

Під час інспекційних відвідувань роботодавець має право вимагати в осіб, які прийшли для здійснення перевірки, пред’явити службові посвідчення і направлення на проведення перевірки конкретного роботодавця та переписати дані службових посвідчень.

Нагадуємо, що під час інспекційних відвідувань роботодавець має право вимагати в осіб, які прийшли для здійснення перевірки, пред’явити службові посвідчення і направлення на проведення перевірки конкретного роботодавця та переписати дані службових посвідчень. Якщо вказані особи відмовляються надати документи, необхідно викликати поліцію для з’ясування їх повноважень.

Читайте також: 85-річна бабуся віддала шахраєві 4 тисячі доларів на «лікування» внука

Співробітники Держпраці, у яких немає службових посвідчень та направлення на проведення перевірки, не мають права здійснювати перевірки. Суб’єкт господарювання має право не допускати осіб, що прибули з метою перевірки, якщо вони не пред’явили вказаних документів.

У разі виникнення підозри слід звертатися до підрозділів Національної поліції або органів Держпраці.