Перейшли за посиланням: трьох волинян однаково ошукали шахраї на фішингових сайтах - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.61 € 33.48
Перейшли за посиланням: трьох волинян однаково ошукали шахраї на фішингових сайтах

Оминайте такі сайти!

Фото ілюстративне.

Перейшли за посиланням: трьох волинян однаково ошукали шахраї на фішингових сайтах

Потрапити на гачок можна не лише коли купуєш...

У Ковелі місцева жителька продавала в інтернеті весільну сукню. Жінка перейшла за фішинговим посиланням для оформлення доставки, ввела персональні дані, і з її картки автоматично зняли понад 11 тисяч гривень.

Така ж ситуація сталася із ковельчанином, який продавав запчастини до автомобіля. Замість заробітку чоловік втратив майже 2 тисячі гривень. Шахрай-покупець надав потерпілому хибне посилання на фішинговий сайт та заволодів грошима.

У аналогічний спосіб, зокрема, через перехід за посиланням на фішингові сайти, двоє волинян втратили понад 11 тисяч гривень. Купували потерпілі автозапчастини та комп’ютерну техніку.

Жінка перейшла за фішинговим посиланням для оформлення доставки, ввела персональні дані, і з її картки автоматично зняли понад 11 тисяч гривень.

За усіма фактами шахрайств відомості внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Поліція встановлює осіб, причетних до скоєння правопорушень.

Читати також:  У Луцьку біля райлікарні жінка витягнула в чоловіка майже три тисячі

Джерело: Поліція Волинської області