Перед Великоднем на українців чекає «фокус»: курячі яйця стануть «золотими» - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.76 € 33.49
Перед Великоднем на українців чекає «фокус»: курячі яйця стануть «золотими»

Нічого собі!

Фото dyvys.info

Перед Великоднем на українців чекає «фокус»: курячі яйця стануть «золотими»

Вони й нині аж ніяк не дешеві...

За даними Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства, від початку року деякі овочі здорожчали на 25%, хлібобулочні продукти — на 5%, цукор — на 6%, яйця — на 3,5%. Середня вартість сала додала майже 8%, а молока — 4,5%. Найбільше здорожчала соняшникова олія — на 16%. Скільки будуть коштувати продукти «великоднього кошика» у квітні розповів Олег Пендзин, виконавчий директор «Економічного дискусійного клубу», інформує kurkul.com з посиланням на Українське радіо.

«Скоріше за все перед Великоднем ми побачимо ще ріст цін, що пов’язано з ажіотажним попитом. Зокрема перед святом подорожчають яйця, собівартість якого залежить від динаміки цін на комбікорм та зернові на світовому ринку. Крім цього варто пам’ятати про заробітну плату працівників птахофабрик та енергоносії. Тому у листопаді собівартість яйця була 1,75 грн, а сьогодні вона становить — 2,6 грн. Ми маємо розуміти, що з такою собівартістю яйця, рентабельністю, гуртовою торговою надбавкою, логістикою ми не купимо десяток яєць дешевше 35-37 грн», — зазначив він.

Скоріше за все перед Великоднем ми побачимо ще ріст цін, що пов’язано з ажіотажним попитом. Зокрема перед святом подорожчають яйця, собівартість якого залежить від динаміки цін на комбікорм та зернові на світовому ринку.

Також експерт зауважив, що після великодніх свят ріст цін має зупинитися. А з червня, вартість харчів залежатиме від нового врожаю.

«Вартість м’ясних продуктів за рік змінилися найменше серед інших харчів  — на 7,5%. Так, перед святами виникне невеликий ажіотаж, але ціна на м’ясні продукти дуже високо не піднімуться, адже люди стали їсти менше м’яса. На молочну продукцію також не очікується велике зростання цін. По-перше, худобу вже виганяють на відкриті пасовища. По-друге, збільшується молоко сировини. До того ж у нас є Польща, яка активно постачає на український ринок молочну продукцію», — спрогнозував Олег Пендзин.

Читайте також: Чому в Україні неможливо знизити ціни на хліб.


Передрук або відтворення у будь-якій формі цього матеріалу без письмової згоди volyn.com.ua заборонено.