На Рівненщині 100-річний дідусь поборов коронавірус (Відео) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.61 € 33.48
На Рівненщині 100-річний дідусь поборов коронавірус (Відео)

Перебіг хвороби був важкий.

Фото із сайту itvmg.com.

На Рівненщині 100-річний дідусь поборов коронавірус (Відео)

Чоловік потрапив у лікарню з двобічною пневмонією і супутніми захворюваннями. Лікували його медики зі Здолбунова

Про це розповідає ITV.

Чоловік потрапив у лікарню з двобічною пневмонією і супутніми захворюваннями. Лікували його медики зі Здолбунова. 

Олександру Гельфанду – 100 років. Його виписали з інфекційного відділення Здолбунівської ЦРЛ – він поборов коронавірус. Забирати чоловіка додому приїхав його син Володимир. Каже, батько з пенсійного віку займався спортом, ймовірно, це і допомогло йому впоратись із недугою. Та додає, без професіоналізму лікарів – тут не обійшлось.

З пенсійного віку займався спортом, ймовірно, це і допомогло йому впоратись із недугою. Та без професіоналізму лікарів – тут не обійшлось.

«І це велике дякую і особисто Володимиру Борисовичу. Дякую тим дівчатам, які його гляділи, а саме в першу чергу – Людмила Михайлівна. В мене навіть сльози вдячності», – каже син Володимир Гельфанд.

«Перебував 100-річний пацієнт у лікарні 22 дні. Перебіг хвороби був важкий, каже завідувачка інфекційного відділення», – Людмила Ткачук.

«Важкий перебіг, коронавірусна хвороба. Полісегментарна двобічна пневмонія. Ішемічна хвороба серця. Але ми справилися», – розповідає Людмила Ткачук завідувачка інфекційного відділення Здолбунівської ЦРЛ.

100-річний Олександр Гельфанд з Рівного. Лікувався у Здолбунівський лікарні, адже останнім часом в обласному центрі медзаклади мають чимале навантаження. Зокрема, 40% пацієнтів у Здолбунівській ЦРЛ – рівняни.

«Найбільше у нас пацієнтів – це є Рівне і Рівненський район. Для того, щоб убезпечити всім умови, ми відкриваємо чергові заклади охорони здоров’я – це Здолбунівська лікарня перепрофільована, Клеванська і Гощанська лікарні будуть перепрофільовані», – зазначив Олег Вівсянник - начальник управління охорони здоров’я РОДА.

Читайте також: На Буковині від COVID-19 померла вагітна лікарка

Наразі ж, у Здолбунівській центральній районній лікарні – практично всі відділення задіяні для лікування хворих на ковід. А це 185 ліжок. У чистій зоні закладу залишилось лише поліклінічне відділення та пологовий будинок. Усі ж, хто потребуватиме стаціонарного лікування інших захворювань зі Здолбунівського району – направлятимуть до Рівненської обласної лікарні. А пацієнтів із терміновими випадками чи травмуваннями – до міської лікарні у Рівному.

«Медичний персонал з розумінням відноситься до цього всього процесу. У наших медичних працівників завантаженість зросла практично у 2 рази. Але люди підходять до цього з розумінням, відносяться з розумінням і розуміють, що крім нас цього ніхто не зробить», – додав Володимир Лепеха - головний лікар у Здолбунівській ЦРЛ.