
В’ячеслав Поліщук разом з іншими спробував себе у творчості.
Мер волинського міста взяв участь у художньому майстер-класі
Майстер-класі провели у рамках художнього вернісажу «Мистецька палітра»
Нещодавно в актовій залі Рожищенського будинку дитячої творчості відбувся художній вернісаж «Мистецька палітра», інформує Рожищенський будинок дитячої творчості.
На ньому були представлені роботи вихованців зразкової студії образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Художній дивосвіт».
Відкрили вернісаж директор закладу Оксана Максимюк та керівник студії Оксана Шатунова. Тематика виставки досить проста: де та з чого черпають натхнення юні митці для своєї творчості. Бо саме на цій виставці вони трішки привідкрили завісу своїх вподобань та поділилися натхненням.
Серед учасників майстер-класу був і рожищенський міський голова В’ячеслав Поліщук.
В експозиції представлено понад 100 творів різного розміру у техніці живопису на полотні. Творчість, глибина, естетика та багатогранність робіт просто вражає.
У рамках вернісажу відбулася творча майстерка, під час якої запрошені гості теж вправлялися у майстерності живопису. Серед учасників майстер-класу був і рожищенський міський голова В’ячеслав Поліщук.
