У громаді на Волині лісівники підтримують сім’ї загиблих учасників АТО - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.61 € 33.48
У громаді на Волині лісівники підтримують сім’ї загиблих учасників АТО

Поліське лісове господарство - соціально відповідальне підприємство.

Фото зі сайту Маневицької селищної ради.

У громаді на Волині лісівники підтримують сім’ї загиблих учасників АТО

Маневицький селищний голова Олександр Гаврилюк та секретар ради Володимир Черчик привітали працівників ДП «Поліське лісове господарство» з 10-річним ювілеєм з дня заснування підприємства, який напередодні святкували лісівники

Під час зустрічі очільник громади подякував колективу за своєчасне наповнення бюджету селищної ради, адже від цього залежить розвиток і процвітання Маневицької громади, за допомогу у облаштуванні парків, дитячих майданчиків та територій загальноосвітніх і дошкільних закладів.

Володимир Черчик висловив  подяку колективу лісівників  за постійну підтримку сімей загиблих учасників АТО у забезпеченні їх паливними дровами.

Володимир Черчик також долучився до вітань та  висловив  особливу подяку дружньому колективу лісівників  за постійну підтримку сімей загиблих учасників АТО у забезпеченні їх паливними дровами. Про це повідомляє сайт Маневицької селищної ради.