Краєзнавчому музею Волині подарували 100-літнє німецьке піаніно (Фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.63 € 33.37
Краєзнавчому музею Волині подарували 100-літнє німецьке піаніно (Фото)

Цінний експонат зберігатиметься в музеї.

Фото зі сайту Волинського краєзнавчого музею.

Краєзнавчому музею Волині подарували 100-літнє німецьке піаніно (Фото)

Цінний подарунок зрообив директор Волинської обласної філармонії Сергій Єфіменко

Колекція Волинського краєзнавчого музею поповнилася цінним експонатом. Піаніно, якому більше ста років, передав директор Волинської обласної філармонії Єфіменко Сергій Іванович. Про це поінформували у закладі. 

 

 Інструмент був виготовлений німецькою компанією Niendorf, заснованою в 1896 році братами Германом та Карлом Ніндорфами  в місті Лукенвальде.

 

 Також зберігся серійний номер, за яким вдалося визначити дату виготовлення піаніно – 1901 рік.

Вони спеціалізувалися на виготовленні вертикальних піаніно, які активно експортувалися по всьому світу.  Пізніше ця продукція продавалась не тільки під назвою Niendorf, але також як торгові марки Hupfeld, Gerbstädt, Rönisch, Zimmermann, Steinbach, Fuchs & Möhr та Alexander Herrmann.

 

 На рамі інструменту відлите зображення герба міста Лукенвальде (Німеччина). Також зберігся серійний номер, за яким вдалося визначити дату виготовлення піаніно – 1901 рік.

 

 Про долю власників інформації майже немає, але важливим є те, що інструмент буде належно збережений для наступних поколінь і стане хорошим доповненням музейної колекції.

Читайте також: Про луцького скульптора зніматимуть кіно (Фото)

«Щиро дякуємо Єфіменку Сергію Івановичу за активну співпрацю з музейниками та небайдужість до збереження пам’яток історії», - зазначають у Волинському краєзнавчому музеї.