Відомо, що буде з хлопчиком, який ночував на болоті, і його братиком з Горохівщини - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.61 € 33.48
Відомо, що буде з хлопчиком, який ночував на болоті, і його братиком з Горохівщини

Дітей матері можуть не віддати.

Фото поліції Волині.

Відомо, що буде з хлопчиком, який ночував на болоті, і його братиком з Горохівщини

На засіданні комісії поліцейські наполягли, щоб братів додому не повертали

Йдеться про резонансний випадок, коли на Горохівщині 7-річна дитина пішла з дому і близько 15 годин блукала лісом та болотами. Спільними зусиллями учора в обід хлопчика розшукали поліцейські.

Сьогодні у райдержадміністрації відбулось засідання спеціальної комісії, яка вирішила долю двох братів 7 і 12 років. Хлопці проживають у неблагополучних умовах та в неповній сім’ї. Позиція поліції залишилась незмінною: додому братів не повертати. 

Нагадаємо, хлопчика, якого знайшли в болоті на Горохівщині, забрали соцслужби.

Читати також:  Гвардійці розповіли, як їхній пес винюхав зниклого хлопчика в болоті на Горохівщині

Наразі їх готові взяти до себе родичі їхнього батька. Але спеціальна комісія обстежить умови проживання там та вирішить, чи направляти братів у родину. Якщо умови будуть незадовільними, їх помістять у притулок, де можна перебувати до 90 днів. Ще кілька днів вони можуть бути у лікарні. 

Хлопчиків готові взяти до себе родичі їхнього батька. Але спеціальна комісія обстежить умови проживання там та вирішить, чи направляти братів у родину. 

«Матір подякувала, що поліцейські розшукали її сина, однак наразі ще рано говорити про те, що жінка стала на шлях виправлення», - зазначила очільниця сектору ювенальної превенції ГУНП Інна Остапович. Хлопців у лікарні відвідали наші поліцейські, ті почуваються добре. 

7-річний Матвійко ж сказав, що після вчорашньої пригоди твердо вирішив стати поліцейським. «Ми подарували братам наші шеврони та слідкуватимемо й надалі за їхньою долею», – розповів керівник сектору взаємодії з громадами ГУНП Роман Богдан.

 

Джерело: Поліція Волинської області