Позбавили батьківських прав: маленькі волиняни залишилися без рідних тата і мами - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.61 € 33.48
Позбавили батьківських прав: маленькі волиняни залишилися без рідних тата і мами

Держава на захисті інтересів дитини!

Фото зі сайту «24 канал».

Позбавили батьківських прав: маленькі волиняни залишилися без рідних тата і мами

Пріоритет держави - захист прав та інтересів дитини, забезпечення соціального захисту, запобігання дитячій бездоглядності

Учора начальник Нововолинського відділу ДРАЦС Людмила Савік взяла участь у засіданні комісії з питань захисту прав дитини виконавчого комітету Нововолинської міської ради.  Про це інформували у Західному міжрегіональному управлінні Міністерства юстиці. Під час засідання розлядалося питання доцільності позбавлення батька і матері батьківських прав відносно двох малолітніх дітей, 2013 та 2016 року народження. Діти за рішенням суду в 2020 році були відібрані від батьків без позбавлення їх батьківських прав і передані на виховання в прийомну сім’ю.

Діти за рішенням суду в 2020 році були відібрані від батьків без позбавлення їх батьківських прав і передані на виховання в прийомну сім’ю.

Понад рік батьки не намагалися повернути своїх дітей в родину, не цікавилися їх здоров’ям, не турбувалися, не відвідували їх в прийомній сім’ї.

Читайте такожВідомо, що буде з хлопчиком, який ночував на болоті, і його братиком з Горохівщини

Враховуючи інтереси дітей, комісією винесено рішення про доцільність позбавлення обох батьків батьківських прав.