Курси НБУ $ 39.79 € 42.38
Руслан Маліновський вдруге поспіль відзначився двома гольовими передачами в матчах Серії А (Відео)

Наш козарлюга!

Фото REUTERS.

Українець перетворюється на справжню зірку «Аталанти»

Півзахисник збірної України Руслан Маліновський відзначився двома гольовими передачами в матчі 30-го туру Серії А проти «Фіорентини».

На 13-й хвилині матчу Маліновський асистував Дуванові Сапаті - українець навісив з кутового, а форвард точно пробив головою.

На 40-й хвилині українець знову віддав гольовий пас на Сапату, цього разу створивши шедевр - однією передачею Маліновський відрізав всю оборону «фіалок».

Асисти Маліновського допомогли «Аталанті» здобути виїзну перемогу з рахунком 3:2. На 64-й хвилині українець був замінений на Йосипа Ілічіча, який забив переможний м'яч.

Українець став першим з 2013 року, кому вдалося зробити як мінімум дві результативні передачі в двох матчах Серії А поспіль, інформує УНІАН.

Відеоогляд матчу доступний на YouTube-каналі «Канали Футбол 1,2,3».

Руслан Маліновський перейшов в «Аталанту» в липні 2019 року з бельгійського «Гента» за 13,6 мільйонів євро, ставши одним з найдорожчих футболістів в історії клубу.

У своєму першому сезоні він провів за італійський клуб 44 матчі, в яких забив 9 голів і зробив 4 гольові передачі.

У поточному сезоні на рахунку українця 35 матчів, 4 голи і 8 асистів у складі клубу з Бергамо.