У Дубівській ОТГ оголосили війну самогонникам - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.63 € 33.50
У Дубівській ОТГ оголосили війну самогонникам

Про самогонників очільник громади має намір збирати максимум інформації: де живуть, працюють вони або їхні діти, чи отримують субсидію.

У Дубівській ОТГ оголосили війну самогонникам

Голова громади на Ковельщині вирішив боротися із селянами, які торгують оковитою

Про свій намір він повідомив на своїй сторінці у фейсбуці. У дописі очільник громади Роман Троцюк зазначив, що за час роботи йому неодноразово доводилося бувати у сім’ях, де хтось п’є, вислуховувати прохання жінок допомогти втихомирити чоловіка-дебошира.

«Неодноразово на сільських зборах порушувалося питання боротьби з особами, які торгують самогоном та розведеним спиртом, – йдеться у дописі. – Торік у селі Облапи помер чоловік. У спілкуванні з лікарем виявилася причина – вживання самогону низької якості. Потерпають від алкоголю не тільки чоловіки, а й жінки, які лишають без догляду своїх дітей, що може призвести до трагічних наслідків».

Про самогонників очільник громади має намір збирати максимум інформації: де живуть, працюють вони або їхні діти, чи отримують субсидію.

А 15 квітня в Облапах виникла суперечка через продаж самогону. Довелося викликати поліцію. За словами Романа Троцюка, він неодноразово направляв працівників поліції у домівки самогонників, але невеликі штрафи не лякали їх. А тому голова ОТГ просить допомоги у громади. « Якщо ви не в змозі терпіти алкоголіків у сім’ї, якщо знаєте місце незаконного збуту самогону, прошу інформацію скидати мені на Вайбер телефону 06856622029. Анонімність гарантую».

Зазначимо, що про самогонників очільник громади має намір збирати максимум інформації: де живуть, працюють вони або їхні діти, чи отримують субсидію. Її оприлюднюватимуть. «Якщо сім’я самогонника отримує  субсидію, будемо звертатися  до соціальних служб про позбавлення її». У кожному конкретному випадку, зазначив Роман Троцюк методи боротьби із торговцями оковитою будуть індивідуальні.

Читайте також:  У квартирі волинянина знайшли 120 літрів браги. Поліцейські знищили напій