У волинському місті говорили про пластикові квіти, наркоманію і духовність - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.76 € 33.49
У волинському місті говорили про пластикові квіти, наркоманію і духовність

фото роксолани вишневич

У волинському місті говорили про пластикові квіти, наркоманію і духовність

Нововолинський міський голова Борис Карпус зустрівся з представниками всіх релігійних конфесій шахтарського міста.

  На початку розмова точилася про підготовку до Великодня: необхідність облагородити територію біля культових споруд, провести роз’яснювальну роботу серед прихожан щодо невикористання пластикових квітів на кладовищах, дотримання карантинних вимог під час проведення Богослужінь, а також про довезення  людей до кладовищ у Провідні дні.

 Пастори церков, на утриманні яких є реабілітаційні центри, просили  сприяння влади, особливо під час невмотивованих перевірок. Разом з тим обговорили, як спільними зусиллями налагодити ефективну боротьбу проти наркоманії. В площині цього було також домовлено про розширення програми у викладанні уроків християнської етики.

   Міський голова вручив священнослужителям солодке імбирне печиво у вигляді сувенірів.

Пастори церков, на утриманні яких є реабілітаційні центри, просили  сприяння влади, особливо під час невмотивованих перевірок. Разом з тим обговорили, як спільними зусиллями налагодити ефективну боротьбу проти наркоманії.         

 Роксолана Вишневич. 

Читайте також: Чи буде жорсткий карантин на Великдень?