У Луцьку збудують стадіон за 17 мільйонів - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.63 € 33.50
У Луцьку збудують стадіон за 17 мільйонів

Побудовані спорткомплекси сприятимуть підвищенню іміджу Волині.

Фото зі сайту Волинської ОДА.

У Луцьку збудують стадіон за 17 мільйонів

На Волині в рамках програми Президента України побудують три об’єкти спортивної інфраструктури

Зокрема, буде побудовано сертифікований спортивний стадіон та проведено капітальний ремонт спорткомплексу з басейном у Луцькому національному технічному університеті. Загальна кошторисна вартість проєкту становить понад 17 мільйонів гривень. Завершуються тендерні процедури.

Також цьогоріч розпочнеться будівництво мультифункціонального спортивного комплексу на базі практик спортивно-оздоровчого табору «Гарт» на озері Світязь Шацького району. Загальна кошторисна вартість проєкту становить майже 20 млн грн. Наразі триває підготовка тендерної документації.

Ми зможемо проводити спортивні змагання міжнародного рівня.

Ще одним об’єктом спортивної інфраструктури «Великого будівництва» на Волині є будівництво спортивного комплексу в смт Торчин Луцького району. Загальна кошторисна вартість проєкту становить понад 27 млн грн. Будівельні роботи уже тривають.

Читайте такожЛуцькі баскетболісти вийшли у чвертьфінал Вищої ліги на зручного суперника

Переконаний, що нові побудовані спортивні комплекси та стадіони сприятимуть підвищенню іміджу Волинської області. Адже ми зможемо проводити спортивні змагання міжнародного рівня. Та, що найлоговніше, ми починаємо створювати належні умови для занять спортом для наших дітей та молоді.

 
Джерело: Управління інформаційної політики та цифрової трансформації облдержадміністрації