В одному із медзакладів Волині на коронавірус захворіли 24 працівники - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.61 € 33.48
В одному із медзакладів Волині на коронавірус захворіли 24 працівники

Медики вдень і вночі працюють у посиленому режимі. Інколи на межі сил та можливостей.

Фото з фейсбук-сторінки Ковельського МТМО.

В одному із медзакладів Волині на коронавірус захворіли 24 працівники

Щодня у центральну районну лікарню Ковельського МТМО госпіталізують пацієнтів з підтвердженим діагнозом та підозрою на COVID-19. За останній місяць кількість хворих зросла удвічі

Серед недужих на COVID-19, є лікарі та медсестри. Нині хворіють 24 медпрацівника. Загалом від початку поширення коронавірусної інфекції у Ковельському МТМО на COVID-19 захворіло 280 працівників.

Станом на 22 квітня 2021 року із 130 ліжок, виділених для хворих на COVID-19, зайнято 78 (64 пацієнта зі встановленим діагнозом та 14 з підозрою).

Загалом від початку поширення коронавірусної інфекції у Ковельському МТМО на COVID-19 захворіло 280 працівників.

На стаціонарному лікуванні в інфекційному відділенні перебуває 70 «ковідних» хворих, у відділенні анестезіології з ліжками для інтенсивної терапії - 8. Кисневу терапію отримують 42 пацієнта, 6 з них - на апаратах штучної вентиляції легень.

Не варто забувати, що медики Ковельського МТМО продовжують виконувати і свою звичну щоденну роботу, забезпечуючи госпіталізацію ургентних хворих з судинними та серцево-судинними патологіями, з інсультами та інфарктами, різними інфекційними хворобами і травмами. Щодня проводяться невідкладні оперативні втручання.

Читайте такожВ Україні за добу зафіксовано 14 277 нових випадків інфікування COVID-19, На Волині – понад пів тисячі

Ковельщина залишається у «помаранчевій» карантинній зоні. Вплинути на поліпшення ситуації може кожен, дотримуючись, перш за все, протиепідемічних заходів.

Пандемія змушує нас жити в умовах суворих обмежень і пам’ятати, що здоров’я – це не власна справа окремої людини, а суспільна турбота і відповідальність

Джерело: Ковельське МТМО