Жінці через лікарську помилку видалили матку: гінекологу повідомили про підозру - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.56 € 33.44
Жінці через лікарську помилку видалили матку: гінекологу повідомили про підозру

Тривають слідчі дії.

Фото Pixabay.

Жінці через лікарську помилку видалили матку: гінекологу повідомили про підозру

Акушер-гінеколог порушив техніку операції – правоохоронці з'ясовують всі обставини іниденту, а лікарю вже повідомили про підозру

У Києві повідомили про підозру лікарю-акушер-гінекологу приватної клініки, який допустив лікарську помилку та пацієнтці довелося видаляти матку.

Про це повідомила прес-служба Київської міської прокуратури.

Лікарю загрожує позбавлення волі на строх двох років.

«За процесуального керівництва Київської міської прокуратури співробітниками СУ ГУНП у м. Києві повідомлено про підозру акушеру-гінекологу приватної клініки за фактом неналежного виконання професійних обов’язків, що спричинило тяжкі наслідки для пацієнта (ч. 1 ст. 140 КК України)», – йдеться у повідомленні прокуратури.

Правоохоронці встановили, що вагітну жінку госпіталізували до приватної клініки 6 серпня 2019 року. Під час проведення операції лікар-акушер-гінеколог порушив техніку операції «кесарів розтин».

«Порушено техніку операції «Кесарів розтин» та допущено дефект, що призвело до післяопераційних ускладнень і як наслідок видалення матки», – зазначили у прокуратурі.

Лікарю загрожує позбавлення волі на строх двох років.

Читайте також: Підозрюваний у вбивстві 7-річної Марійки Борисової наклав на себе руки.