У Луцьку презентували соціально-мистецький інтерактивний проєкт «Лісова пісня. Архетипи» (Фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.73 € 33.28
У Луцьку презентували соціально-мистецький інтерактивний проєкт «Лісова пісня. Архетипи» (Фото)

Соціально-мистецький інтерактивний проєкт «Лісова пісня. Архетипи» відкрили у день народження художниці.

Фото lutskrada.gov.ua.

У Луцьку презентували соціально-мистецький інтерактивний проєкт «Лісова пісня. Архетипи» (Фото)

До експозиції увійшло 16 картин портретного жанру

У галереї мистецтв з нагоди свого дня народження Тетяна Мялковська презентувала соціально-мистецький інтерактивний проєкт «Лісова пісня. Архетипи».

До експозиції увійшло 16 картин портретного жанру. Художниця написала їх, набравшись вражень у Колодяжному та на Поліссі. Над картинами працювала з жовтня минулого року.

Художниця написала картини, набравшись вражень у Колодяжному та на Поліссі. Над картинами працювала з жовтня минулого року.

Привітати іменинницю з відкриттям проєкту до галереї мистецтв прийшла заступник Луцького міського голови Ірина Чебелюк. Вони поділилась враженнями від співпраці з художницею.

– Це як вибув, як шквал емоцій. Ось така пані Тетяна для мене. Але водночас, вона радісна, емоційна та з купою ідей, - сказала Ірина Чебелюк. - Кожного разу, коли ми зустрічаємось, чи коли я знайомлюсь з її виставками та роботами, то відкриваю її з іншої сторони. І сьогоднішній проєкт — це ваша інша сторона, яку я раніше не помічала, – сказала пані Ірина.