Зеленський зустрівся з лідерами ПЦУ, УГКЦ та УПЦ (МП) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.76 € 33.49
Зеленський зустрівся з лідерами ПЦУ, УГКЦ та УПЦ (МП)

Нічого собі!

Фото pravda.com.ua

Зеленський зустрівся з лідерами ПЦУ, УГКЦ та УПЦ (МП)

Говорили про безпечне святкування Великодня і не тільки

Президент Володимир Зеленський обговорив ситуацію з COVID перед Великоднем з предстоятелем Православної церкви України Епіфанієм, главою Української греко-католицької церкви Святославом Шевчуком та предстоятелем Української православної церкви Московського патріархату Онуфрієм.

Про це повідомляє Українська правда з посиланням на Офіс президента.

«Ми якраз збили третю хвилю. Зараз перший тиждень, коли йде зменшення на одну-дві тисячі захворілих щодня. І я хотів обговорити з вами, які ще потужні сигнали ми могли б надіслати, щоб не допустити повернення регіонів у «червону» зону після Великодня, адже це дуже впливає на громадян та економіку», - сказав Зеленський.

Президент також звернувся з проханням розповісти вірянам про важливість вакцинації від COVID-19.

Президент також звернувся з проханням розповісти вірянам про важливість вакцинації від COVID-19.

Зеленському розповіли, що Всеукраїнська рада церков і релігійних організацій дійшла спільної позиції щодо вакцинації. Вона полягає в тому, що немає релігійних причин не проводити щеплення, а вакцинація має бути безпечною, доступною й добровільною.

Предстоятелі церков запевнили, що намагаються максимально зробити все, щоб богослужіння на Великдень були доступні онлайн, а також щоб люди зберігали дистанцію та надягали маски.

Президента проінформували, що Рада церков оприлюднила окреме звернення щодо «пасхального перемир’я» на Донбасі, в якому «закликала всіх, хто має відповідні компетенції та владу, відкласти зброю».

У зустрічі також взяв участь керівник Офісу президента Андрій Єрмак.

Читайте також: Де на Волині найбільше хворіють на коронавірус.