7-річний хлопець вмовив маму на реставрацію картини: виявилося, що вона XVII століття - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.76 € 33.49
7-річний хлопець вмовив маму на реставрацію картини: виявилося, що вона XVII століття

Син вмовив маму віднести картину на реставрацію в телешоу «Майстерня».

Фото ВВС.

7-річний хлопець вмовив маму на реставрацію картини: виявилося, що вона XVII століття

Під час реставрації експертам прийшлося очищати картину не лише від бруду, а й від супу — прабабуся і прадідусь Ділана зберігали картину в їдальні

Ділан Меггс з Великобританії дуже любить історію, а особливо англійських монархів. Коли хлопчик дізнався, що вдома зберігається портрет його улюбленого «веселого короля» Карла ІІ, то попросив повісити картину на стіну. Мама відмовила, оскільки робота виглядала дуже погано. Тоді син вмовив віднести її на реставрацію в телешоу «Майстерня», пише supportyourart.com з посиланням на news.yahoo.

Під час реставрації експертам прийшлося очищати картину не лише від бруду, а й від супу — прабабуся і прадідусь Ділана зберігали картину в їдальні. Після смерті старших родичів мама хлопчика Елізабет була єдиною, хто погодився забрати роботу — інших членів родини вона лякала, або ж видавалася непотребом. На програмі відреставрували картину та стару раму з сусального золота.

Майстер заявив, що полотно було написане в 1660 році, під час правління Карла II. 

Майстер заявив, що полотно було написане в 1660 році, під час правління Карла II. 

«З точки зору якості та рідкісності це, безумовно, музейний експонат», — сказала ведуча програми Лючія Скалісі, проте в ефірі вартість картини так і не оголосили.Поки автор роботи невідомий.