«Владо, ти чекаєш на катастрофу?»: обвал мосту на трасі Львів—Луцьк передрікали місцеві жителі - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.73 € 33.28
«Владо, ти чекаєш на катастрофу?»: обвал мосту на трасі Львів—Луцьк передрікали місцеві жителі

Рух ділянкою заблокований.

Фото Конкурент.

«Владо, ти чекаєш на катастрофу?»: обвал мосту на трасі Львів—Луцьк передрікали місцеві жителі

Міст руйнувався роками, але ніхто з влади не звертав на це уваги, а місцевий житель буквально передрік катастрофу кілька днів тому

Про катастрофічний стан мосту через річку Західний Буг, по якому проходить траса Львів–Луцьк та який обвалився в понеділок, місцеві жителі раніше попереджали владу, передає segodnya.

Міст через Західний Буг. Владо, ти чекаєш на катастрофу.

Один із них напередодні розмістив пост у Facebook з фотографіями моста, на яких видно величезну тріщину і загальний жахливий стан.

«Міст через З. Буг. Владо, ти чекаєш на катастрофу», - підписав фото Василь Поплавський.

Причому в коментарях під постом три дні тому навіть тегнули голову Львівської обласної держадміністрації Максима Козицького та Службу автомобільних доріг у Львівській області, але там чи то не побачили, чи то не вважали за потрібне терміново вжити заходів.

Нагадаємо, 3 травня на трасі Львів – Луцьк біля села Гайок обвалився міст. У результаті обвалу ніхто не постраждав, однак рухтранспорту цією ділянкою повністю заблоковано.