Курси НБУ $ 40.55 € 43.45
Ковельчанка хотіла продати весільну сукню, а замість того у неї виманили 11 тисяч

Ніколи й нікому не повідомляйте логін та пароль для доступу в інтернет-банкінг.

Фото pixabay.com.

Ковельчанка хотіла продати весільну сукню, а замість того у неї виманили 11 тисяч

Шахраї ошукали четверо волинян

За усіма фактами шахрайств відомості внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Поліція встановлює осіб, причетних до скоєння правопорушень, інформує ГУ НПУ у Волинській області.

У Ковелі місцева жителька продавала через мережу весільну сукню. Жінка перейшла за фішинговим посиланням для оформлення доставки, ввела персональні дані, і з її картки автоматично зняли понад 11 тисяч гривень. Така ж ситуація сталася із ковельчанином, який продавав запчастини до автомобіля. Замість заробітку чоловік втратив майже 2 тисячі гривень. Шахрай-покупець надав потерпілому хибне посилання на фішинговий сайт та заволодів грошима.

Жінка перейшла за фішинговим посиланням для оформлення доставки, ввела персональні дані, і з її картки автоматично зняли понад 11 тисяч гривень.

У аналогічний спосіб, зокрема, через перехід за посиланням на фішингові сайти, двоє волинян втратили понад 11 тисяч гривень. Купували потерпілі автозапчастини та комп’ютерну техніку.

Реклама Google

Поліція застерігає громадян та надає декілька порад як не стати жертвою інтернет-шахраїв:

Читайте також: Діючи за «інструкцією», горохівчанка віддала шахраям 17000 гривень

- здійснюйте покупки лише на надійних інтернет-ресурсах, до того ж, ретельно перевіряйте їхню адресу у стрічці браузера, один непомітний символ може означати, що ви потрапили на фішинговий сайт;
- зверніть увагу, що сайти, які приймають платежі, мають бути захищеними. Для цього в назві має бути https:// та значок «замочок»;
- ніколи й нікому не повідомляйте ПІН-код та CVV2 своєї банківської карти, а також логін та пароль для доступу в інтернет-банкінг.
- ніколи не переходьте за посиланнями, які вам скидають потенційні продавці-покупці.

Telegram Channel