У «Вікні життя» залишили кількаденне немовля і записку - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.03 € 32.77
У «Вікні життя» залишили кількаденне немовля і записку

Це уже 6-та дитина, яку залишили в цьому вікні життя за 4 роки існування.

Фото viv.vgorode.ua.

У «Вікні життя» залишили кількаденне немовля і записку

У ній мати попросила вибачення

Вночі у Львові у «Вікні життя», що діє у міській дитячій лікарні на вул. Пилипа Орлика, залишили 5-денне немовля, пише zaxid.net.

Хлопчик перебуває під наглядом медиків та проходить необхідні обстеження й терапію, повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

Візуально він був здоровим, однак після обстежень виявили у нього жовтяницю, тож дитина отримує необхідну терапію.

Як повідомив головний лікар КНП «Міська дитяча клінічна лікарня м. Львова» Дмитро Квіт, мама дитини залишила записку із вибаченням. «Близько 23:20 9 травня спрацювала сигналізація у «Вікні життя». Наші працівники спустилися вниз та побачили хлопчика. Візуально він був здоровим, однак після обстежень виявили у нього жовтяницю, тож дитина отримує необхідну терапію. При немовляті була записка від матері з вибаченням та інформацією про те, що хлопчик народився 4 травня», – зазначив Дмитро Квіт.

Читайте також у нас: Суд повернув волинянину 5 рідних дітей, яких розподілили до трьох різних установ після смерті мами.

Він також додав, що за законодавством дитина перебуватиме в лікарні до місяця, де проходитиме обстеження. Опісля її скерують у будинок дитини.

«Вікно життя» у міській дитячій лікарні діє з березня 2017 року. Це уже 6-та дитина, яку залишили в ньому за 4 роки існування.