Курси НБУ $ 40.45 € 43.23
Попався волинянин, який ловив рибу сіткою

На нього склали адмінпротокол.

Фото Pixabay.

Попався волинянин, який ловив рибу сіткою

10 та 11 травня 2021 року державні інспектори Волинського рибоохоронного патруля здійснили рибоохоронний рейд водоймами Самарівської та Заболоттівської територіальних громад Ковельського району Волинської області

10 травня в ході рибоохоронної роботи спільно з інспекторами відділу прикордонної служби «Самари» рибпатрульні викрили грубе порушення Правил рибальства. На водному об’єкті, з’єднаному з оз. Оріхівське, поблизу с. Оріхове Самарівської ТГ (Оріхівський гідрологічний заказник) місцевий житель здійснював вилов риби сітним знаряддям лову. Завдяки оперативним діям працівників рибоохорони та прикордонників порушник не встиг завдати шкоди рибному господарству.

На водоймі викрито громадянина, який порушував Правила рибальства, а саме рибалив на нерестовій ділянці.

На особу складено протокол про адміністративне правопорушення. Матеріали справи готуються до передачі в суд для притягнення порушника до відповідальності. Знаряддя лову вилучено.

Реклама Google

Пізніше на тій ж водоймі викрито громадянина, який порушував Правила рибальства, а саме рибалив на нерестовій ділянці. На особу оформлено два протоколи про адмінправопорушення (порушник відмовлявся назвати справжнє прізвище) та накладено відповідні штрафні санкції.

11 травня державні інспектори рибоохорони обстежили водні об’єкти на території заповідного урочища «Озеро Тур». Так, на оз. Турське Заболоттівської ТГ викрито трьох порушників рибальства, які здійснювали вилов водних біоресурсів за допомогою трьох сітних знарядь лову. Завдяки оперативності рибоохоронців виловити риби та нанести збитків чоловік не встиг. Оформлено протоколи за грубе порушення Правил рибальства. Матеріали справи готуються до передачі  в суд для притягнення порушника до відповідальності. Знаряддя лову вилучено.

Читайте також: На Волині чоловік незаконно продавав рибу.

Джерело: Волинський рибоохоронний патруль
Telegram Channel