![Екс-керівники Нововолинська працюватимуть у Володимирі–Волинському?](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/j/qc/ohaudx-pwxgvumbztgfbvus3k6ac7jotr23iqcj.jpg)
Очікується ротація колишніх на нинішніх.
Екс-керівники Нововолинська працюватимуть у Володимирі–Волинському?
У шахтарському місті поширилася новина, що попередній мер Віктор Сапожніков та його перший заступник Андрій Сторонський, який ще й виконував функції секретаря міської ради, йдуть працювати у Володимир–Волинську райдержадміністрацію
З поінформованих джерел стало відомо, що сьогодні має відбутися офіційне представлення колишніх очільників Нововолинська в новому статусі.
Зокрема, екс-очільник Нововолинська Віктор Сапожніков займе посаду першого заступника голови виконавчої гілки влади, а Андрій Сторонський – заступника.
Зокрема, екс-очільник Нововолинська Віктор Сапожніков займе посаду першого заступника голови виконавчої гілки влади, а Андрій Сторонський – заступника.
Читайте також:«Керівники районів знають, що невдовзі позбудуться посад, тому… нічого не роблять»
Нагадаємо, що 9-го квітня Президент України Володимир Зеленський призначив головою Володимир-Волинської райдержадміністрації лучанина Юрія Лобача, який з 2010 по 2014 роки був першим заступник голови Волинської обласної ради.
Юрій Лобач у жовтні 2010-го був обраний депутатом Волинської обласної ради по багатомандатному виборчому округу за виборчим списком Волинської обласної організації Партії регіонів. У 2020 р. обраний депутатом Луцької районної ради від партії Слуга Народу.
Роксолана Вишневич
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)