Український гурт Go-A, де є і волинянин, вийшов у фінал Євробачення 2021 (Відео) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.35 € 30.57
Український гурт Go-A, де є і волинянин, вийшов у фінал Євробачення 2021 (Відео)

Go-A виступив у першому півфіналі під 15-м номером.

Фото: EPA.

Український гурт Go-A, де є і волинянин, вийшов у фінал Євробачення 2021 (Відео)

Український гурт Go-A пройшов у фінал пісенного конкурсу «Євробачення 2021», який відбудеться 22 травня в Роттердамі. Трансляцію конкурсу вів сайт СТБ, передає видання «Гордон».

У фінал конкурсу також вийшли: Тікс із Норвегії, Еден Ален з Ізраїлю, Маніжа з Росії, Ефенді з Азербайджану, Десніті з Мальти, The Roop із Литви, Елена Цагріну з Кіпру, Тусс зі Швеції і Hooverphonic із Бельгії.

 Go-A «буквально змусила танцювати пресцентр».

Агентство «Укрінформ», кореспондент якого спостерігав за виступом українського гурту у пресцентрі «Євробачення» в Роттердамі, зазначає, що Go-A «буквально змусила танцювати пресцентр».

Читайте також: Лучанин, який грає на понад 30 музичних інструментах, поїде на «Євробачення-2020»!»

Водночас Україну оголосили останньою. «Навіщо ви так робите?» – прокоментував ведучий Суспільного. 

Нагадаємо, нині до групи входять вокалістка Катерина Павленко з Чернігівщини, мультиінструменталіст Тарас Шевченко — ​киянин, гітарист Іван Григоряк із Буковини. Ще один учасник — ​сопілкар Ігор Діденчук — ​лучанин. Саме з його гри починається виконання пісні «Соловей». Він вихованець Волинського коледжу культури і мистецтв імені І. Стравінського.