Курси НБУ $ 40.55 € 43.52
Показали квартиру, яку подарували хлопцеві-сироті з Володимира (Фото)

У такому житлі вже можна робити новосілля.

Фото volodymyrrada.gov.ua.

Показали квартиру, яку подарували хлопцеві-сироті з Володимира (Фото)

Ключі вручав мер міста

Міський голова Ігор Пальонка вручив ключі від квартири володимирчанину Андрію Кулику.  22-річний юнак перебував на черзі на отримання житло як особа з числа сиріт та отримав довгоочікувану нерухомість за державною програмою забезпечення житлом дітей-сиріт, йдеться на сайті Володимир-Волинської міськради.

Реклама Google

«Це радісна новина для нашої громади, адже перипетії з придбанням даного житла тривали упродовж кількох місяців і сьогодні приємно нарешті вручити ключі від квартири дитині з числа сиріт, яка особливо цього потребує. В майбутньому будемо продовжувати працювати по цій програмі, аби діти, які мають право на житло, могли ним скористатись. Адже власне помешкання – це важлива складова комфортного життя», – зазначив міський голова Ігор Пальонка.

 

 

 

Однокімнатну квартиру на вулиці Поліської Січі було придбано за кошти державної субвенції. Пошуком, придбанням та оформленням усіх документів займався Володимир-Волинський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді в особі директора Вікторії Юхимюк. Квартиру придбали після складеного акту обстеження та засідань кількох комісій.

У придбаному для дитини-сироти помешканні є уся необхідна побутова техніка та добротні меблі, тож уже невдовзі Андрій Кулик зможе відсвяткувати новосілля.

Читайте також: У Луцьку створять Центр для зміцнення сімейних стосунків

У придбаному для дитини-сироти помешканні є уся необхідна побутова техніка та добротні меблі, тож уже невдовзі Андрій Кулик зможе відсвяткувати новосілля у власній квартирі, покинувши стіни Волинського обласного соціального гуртожитку для дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, де він проживав до цього часу.

 

 

 

Telegram Channel